Krátkodobá půjčka

Krátkodobé půjčky mají celou řadu výhod a nejsou nevýhodné jak se možná domníváte. Malou půjčkou se dá pohodlně vyřešit náhlá špatná finanční situace do které se občas dostane každý. Jaké jsou přednosti?

Žádné poplatky

Za vyřízení Vaší žádosti nejsou účtovány žádné poplatky. Nemusíte ani nikam volat. O vyřízení mini půjčky se do 10 minut dozvíte sms zprávou. Ani později nejsou poplatky vyžadovány. Nemusíte nikam volat ani zasílat ověřovací poplatek.

Vyřízení ihned

Žádost je vyřizována ihned poté co ji odešlete. Krátkodobou půjčku dostanete ihned na účet nejpozději další den. Záleží ve které části dne zažádáte. Je pochopitelné že když žádost odešlete večer kdy už banky peníze nepřevádí obdržíte Vaše peníze druhý den.

Krátké půjčky bez ručení a zástavy

Velká výhoda kterou krátká půjčka má je že nepotřebujete ručitele a ani nemusíte shánět jiné záruky. Peníze dostanete i bez zástavy vašeho majetku a jakéhokoliv ručení. Není ani nutné dokladovat váš příjem.

Snadné splácení

Malé částky se snadno splácejí. Pokud se přeci jen dostanete do problémů termín splátky lze prodloužit o 15 dní a to i opakovaně.

Předem jasně dané podmínky

Předem víte kolik a kdy budete splácet. Žádné skryté platby ani nic jiného na vás nečeká. Podívejte se na tabulku splácení. V přehledné tabulce je jasně vidět kolik u jaké částky budete vracet.